top of page

צילום תכשיטים

 

צילום תכשיטים הוא תחום שאנחנו מאוד אוהבים! בכללי ככל שהאובייקט המצולם יפה יותר, כך אנחנו נהנים יותר לצלם. אז אם יש לכם משהו ממש יפה תביאו נצלם לכם בחינם :) צילום תכשיטים דורש רמת מיומנות גבוהה בצילום וביכולת לסדר את סט התאורה בצורה נכונה לכל תכשיט ותכשיט. כמו כן, עבודת הפוטושופ והעריכה גם הן נהיות מסובכות יותר. הסיבה לכך היא שתכשיטים הם אחד, משתקפים ושתיים, עשויים ממגוון חומרים מאוד שונים שכל אחד מתנהג אחרת תחת הפלאש. כאשר תכשיט עשוי מחומר מבריק ובעיקר אם הוא עגול, הוא נוטה להראות את כל מה שקורה בחדר  שמולו. את עמודי הפלאש ואת צלם התכשיטים עצמו. ובעצם כל דבר שמספיק בולט. לכן חייבים למצוא פתרונות יצירתיים כדי שכל תכשיט יראה הכי טוב שאפשר וללא השתקפויות מיותרות.

 

ב-whitecreative אנחנו יודעים להציע צילום תכשיטים איכותי במגוון רמות של צילום ופוטושופ, בין אם אתם מוכרים תכשיטים פשוטים או כאלה עם מלא יהלומים. הפוטושופ שאנחנו מבצעים מקצועי וכולל אפשרות לעיבוד מחדש של המתכת ותיקונים ברמה גבוהה מאוד. צורך נוסף וחשוב מאוד בימינו הוא צילום כמה זווית לכל תכשיט. הרי ידוע ששתי תמונות במקום אחת שווה שינוי של עשרות אחוזים במכירות שלכם. שלא נדבר על שלוש. אנחנו יודעים להציע צילום של כמה זוויות לכל תכשיט ועדיין לשמור על מחיר הגיוני שתוכלו להרשות לעצמכם.

 

 

 

צילום תכשיטים - עגילי וינטג' מזהב

צילום תכשיטי וינטג' של שאנל

 

פרוייקט נהדר של תכשיטים עתיקים של מותגי שאנל וטיפאני'ס. הייתה חוויה נהדרת לצלם אותם מכוון שכל תכשיט ותכשיט הוא בעל עיצוב יחודי ומעניין, אפשר לראות שאלו תכשיטים איכותיים מאוד ויפהפיים ורצינו להעביר את ההתפעמות הזו לתמונות. זה הזמן לדבר על צילום בעדשת מקרו. צילום תכשיטים בעדשת מקרו מאפשר לנו מספר דברים: האחד הוא צילום חד הרבה יותר וייצוג יותר נאמן של התכשיט. השני הוא פרופורציה מרשימה שנוצרת בשילוב עם זוויות צילום מסויימות שאנחנו אוהבים וחושבים שזו הדרך לצלם תכשיטים. אפקט נוסף שאנחנו עושים כמעט בכל פרוייקט הוא הוספת השתקפות, אפקט זה מייצר לוק מרשים מאוד לתכשיט. אנחנו יכולים לבחור להציג את ההשתקפות כך שהתכשיט נראה מרחף באוויר, נוגע קלות במשטח או ממש יושב עליו.

צילום תכשיטים מכמה זוויות

 

למה חשוב לצלם כמה זוויות כשמצלמים תכשיטים ולמה איתנו זה גם אפשרי? הטענה הרווחת בתחום של e-commerce היא שהתמונות הן הגורם העיקרי לקניה, ולפי אותו הגיון, ככל שיש יותר תמונות יש יותר סיכוי שיקנו את התכשיט. הלקוח רוצה לראות את התכשיט מכל כיוון, ממש כאילו הוא מחזיק אותו בחנות. צילום בכמה זוויות נותן לנו גם את החופש לבחון מאיזה כיוון התכשיט הכי יפה ומרשים ולייצר כמה תמונות שמדגישות את כל היתרונות והיופי שלו. תהליך הצילום והעריכה שלנו הוא יעיל ומאפשר לנו להציע מחיר אטרקטיבי גם כשמצלמים כמה זוויות. מחיר גבוה מדי לא יאפשר צילום תכשיטים אינפורמטיבי ולכן עבדנו קשה כדי למצוא את התהליך הנכון שיאפשר לנו לעשות זאת.

חדש! רוצים צילום תכשיטים לדוגמא בחינם ? לא בטוחים שאנחנו מתאימים לכם ?הכניסו את כתובת המייל שלכם או הטלפון בתחתית הדף ונחזור אליכם לתאום צילום ניסיון.

צילום תכשיטים - צמיד כסף

צילום תכשיטי כסף, פוטושופ מתקדם וטכניקות צילום תכשיטים מתקדמות

 

צילום תכשיטי כסף יכול להיות מורכב יותר מצילומים אחרים, החומר בדרך כלל משתקף והבדלי הצבעים בין האבנים למתכת אינו גדול. בעיה נוספת שצצה בצילום תכשיטים עם עדשת מקרו ובכלל, הוא עומק השדה - החלק הקידמי של התכשיט מפוקס אך החלק האחורי עמום. אנחנו פותרים את הבעיה בשתי דרכים אפשריות: חידוש המתכת בפוטושופ כמו בדוגמא משמאל, התכשיט עובר עיבוד מתקדם בפוטושופ כך שכל נקודה בוא מפוקסת וחדה וכך נוצר מראה מרהיב ומקצועי. אפשרות שניה היא לעשות focus stacking טכניקה מתקדמת יותר שבה מצלמים מספר גדול של תמונות של התכשיט כאשר בכל תמונה נקודה אחרת מפוקסת ולאחר מכן מחברים את כל התמונות יחדיו.

צילום תכשיטים - צמיד כסף מבט קידמי

פרוייקט צילום תכשיטים בעבודת יד

 

היכנסו לבלוג שלנו כדי לקרוא על צילום תכשיטים

 

 

bottom of page