צילום בגדים - פקשוט

 

בגדים נמכרים בכל רחבי האינטרנט, באתרים פרטיים, פלטפורמות מכירה כמו מרמלדה ואטסי ובאתרי ענק אחרים. בגד שמצולם בצורה חובבנית לא ימכר. חשוב לצלם את הבגדים בחדות מקסימלית, לשים לב לבד, לסידור הבגד ולקמטים ולדעת לייצר סדרת תמונות אחידה שתראה היטב כאשר היא מסודרת בדף מכירה. המחיר שאנחנו מציעים לצילום בגדים הוא מהטובים שיש בשוק, והתוצאות שלנו נהדרות. אנחנו יודעים לספק את התמונות עד שבוע לאחר הצילום. אם יש לכם כמות גדולה של בגדים אנחנו נגיע אליכם ומצלם היכן שנח לכם. בכך תחסכו זמן וכסף רב.

 

 

 

הפרטים שלכם נשארים חסויים וכתובת המייל שלכם לא נכנסת לשום רשימה (!!!!!)

צילום בגדים ופקשוט בגדים - איך כדאי לכם לצלם את הבגדים ? 

 

ישנן 3 אפשרויות נפוצות כאשר מצלמים בגדים למטרת מכירה באינטרנט: האחרת היא צילום הבגדים פרוסים על רקע לבן כמו בדוגמאות למעלה. היתרונות של שיטה זו היא שהיא פשוטה, מהירה וזולה. כמו כן, נראה שהטרנד הנוכחי הולך בכיוון הזה ויותר ויותר אתרים גדולים בוחרים להציג בצורה זו את הבגדים שלהם.

אפשרות נוספת ודומה היא צילום הבגדים על קולב, היתרון בשיטת פקשוט זו הוא שהבגד נראה קרוב יותר לאיך שיראה כאשר מישהו ילבש אותו. הכפלים והקמטים מייצרים אפקט מעניין. החסרונות של שיטה זו היא שעלולה להתווסף עבודת פוטושופ שמייקרת את התהליך.

אפשרות שלישית היא צילום בגדים על בובה והורדת הבובה בפוטושופ. שיטה זו נקראת "ghost mannequin". בגדי לבצע אותה כמו שצריך יש לצלם שתי תמונות לכל בגד. ראשונה רגילה של הבגד על הבובה והשניה של פנים החלק האחורי של הבגד. לאחר מכן בעיבוד כל תמונה יש לגזור את הבובה מהבגד ולהשלים במקום את התמונה השניה שצילמנו. זהו אפקט מרשים ומראה בדיוק איך יושב הבגד על הגוף. חסרונותיה הם שזה הוא תהליך צילום יקר יותר ולא בהכרח יותר מכירתי.

אפשרות רביעית כמובן היא צילום בגדים על דוגמנים, זהו תהליך יקר יותר ויכול להיות מורכב. הצורה האולטימטיבית לצילום בגדים היא כמובן על ידי שילוב בין פקשוט בגדים איכותי לצילום אותם בגדים על דוגמנים.

 

 

אנחנו נחזור אליכם

  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • instagram

צרו קשר

נשמח לשוחח, להתייעץ ולשלוח הצעת מחיר

Tel. 054-7615678

kfireinav@gmail.com