כפי שניתן לראות בתמונות למעלה ומימין, המוצר צולם באריזתו המקורית בזווית אינפורמטיבית שמנסה להנגיש ללקוח כמה שיותר מן הכתוב על האריזה. תוך הקפדה על איכות צילום וחדות גבוהה כך שיהיה ניתן לקרוא כל אות ואות שכתובה. פקשוט קלאסי. מעבר מעל התמונה חושף את המוצר ללא האריזה כך שניתן לראות איך הוא נראה בפני עצמו.

פקשוט - בקבוק שתיה לילדים נפתח בקליק

עברו עם העכבר על התמונה ואז ליחצו כדי לקבל הדגמה מלאה של המוצר

צילום פקשוטים מקצועי

 

פקשוט הוא שם נרדף לצילומי מוצר ומקורו בצמד המילים האנגלי (packshot) וכשמו כך כוונתו - צילום האריזה של מוצר. אך המשמעות הרווחת אינה מתייחסת אך ורק לצילום האריזה של המוצר. אפשר לטעון שהמושג פקשוט מתייחס לצילום מכוון קטלוג או מכירה באינטרנט בו הדגש הוא על צילום על רקע לבן והקפדה יתרה על פרטי המוצר, כך שהלקוח יוכל לקבל כמה שיותר מידע על המוצר מהתמונות שהוא רואה. פקשוט, בשונה מהמושג צילום מוצרים שיכול להתייחס לצילומי אווירה, צילומים יצירתיים ומורכבים שמציגים את המוצר בזווית דרמטיות מלווים באלמנטים נוספים ושיווקיים. המילה פקשוט מתייחסת גם לתופעה הפרסומית בסרטים כאשר המצלמה חולפת ונעצרת על מוצר מסויים כדי לפרסמו, אך בזה אנחנו לא מתעסקים עדיין.

 

 

משמאל צילום פקשוט שמדגים את פעולת המוצר. לבקבוק זה כפתור שפותח את הפיה בקליק, מכוון שאי אפשר ללכוד את המידע הזה בתמונה אחת בחרנו לצלם שלוש תמונות שיוצרות הדגמה אינטראקטיבית וכיפית של המוצר. פקשוטים מיועדים לתת אינפורמציה מלאה על המוצר ולהעלות את אחוזי המכירה שלו בהשוואה לתמונות לא מקצועיות. תמונות פקשוט איכותיות ואינפורמטיביות מעלות את אחוזי ההמרה של מוצרים ב 10-15% !. זו עליה משמעותית מאוד במכירות. גם על כל תמונה נוספת למוצר אחוזי ההמרה שלו עולים.

פקשוט תכשיטים

פקשוט לסופר-מרקט אינטרנטי: משמאל ניתן לראות מספר פריטים שצולמו בסגנון פקשוט לרשת מרקטו. הצילומים כללו פקשוט לבקבוקי יין, פקשוט למוצרי מדף שונים, פקשוט מזון וכו'. צילום פקשוט מסוג זה חייב להתבצע בדיוק רב של זוויות אשר ישמרו על מראה אחיד לכל המוצרים ובנוסף חשובה האופטימיזציה לאתר האינטרנט כך שאיכות התמונה תהיה זהה וגודל המוצר המצולם בדיוק כמו המוצרים שכבר מופיעים באתר.

אנחנו נחזור אליכם

  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • instagram

צרו קשר

נשמח לשוחח, להתייעץ ולשלוח הצעת מחיר

Tel. 054-7615678

kfireinav@gmail.com

פקשוט 2